PROJEKTOWANIE I REALIZACJA OGRZEWANIA W PODCZERWIENI

Decydujący czynnik przy wyborze instalacji grzewczych dla obiektów przemysłowych

Najważniejszym elementem jest ogrzewany budynek. Zanim przedstawimy Państwu naszą ofertę, bierzemy pod uwagę jego straty cieplne i stan techniczny. Ważne jest, czy jest to nowy obiekt, czy też tylko przebudowywany i unowocześniany – zróżnicowane potrzeby wymagają elastycznych rozwiązań.

Pracownicy naszej firmy posiadają wieloletnie doświadczenie inżynierskie w doradztwie i wykonawstwie instalacji grzewczych. Opierając się na tej wiedzy, jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom stawianym przez naszych klientów.

Po dokładnej analizie Państwa potrzeb i porównaniu różnorodnych technologii ogrzewania, sporządzamy zestawienie najkorzystniejszych dla Państwa systemów oraz obliczamy szacunkowe koszty energii ukazujące wydajność poszczególnych instalacji.

Po ustaleniu, która instalacja lub kombinacja instalacji jest dla Państwa odpowiednia, projektujemy dla konkretnego klienta całe rozwiązanie techniczne, łącznie z systemem sterowania. Jesteśmy dostawcą nie tylko urządzeń, ale również gotowych, pełnych rozwiązań „pod klucz”.

Realizacja projektu

Po owocnym ustaleniu najodpowiedniejszego rozwiązania oraz wykonaniu projektu, nie zostawimy Państwa samym sobie. Nasi wykwalifikowani inżynierowie prowadzą zarówno dozór, jak i realizację projektów instalacyjnych w możliwie jak najkrótszym czasie. Nasi monterzy są mistrzami w swoim fachu, zapewniającymi Państwu prawidłowy montaż instalacji grzewczych.

Na Państwa prośbę, wszystkie usługi mogą być świadczone poprzez jedną firmę. Dozorujemy i wykonujemy fachowy montaż paneli grzewczych w technologii podczerwieni.

Pełną instalację oddajemy do użytku wkrótce po wykonaniu montażu instalacji grzewczej oraz systemu sterowania.
To właśnie mamy na myśli mówiąc o dobrej obsłudze serwisowej – począwszy od pierwszego kontaktu, a skończywszy na pomyślnej eksploatacji sprzętu.